ПРОТОКОЛ № 3

засідання ради підприємців при Сумській обласній

державній адміністрації

 

25 липня 2012 року                                               м. Суми, пл. Незалежності

Початок о16-00                                                                6 поверх, кабінет 115

 

Присутні:члени ради підприємців при Сумській обласній державній адміністрації (за списком), заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Яговдик Ігор Олександрович, голова державної податкової служби у Сумській області Кондрашов Андрій Віленович, заступник начальника Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Сумській області Перелазний Андрій Іванович, генеральний директор ДП "Сумистандартметрологія» Хярм Віктор Миколайович, директор комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради Котляр Владислав Станіславович, начальник відділу розвитку підприємництва та регуляторної політики головного управління економіки ОДА Путін Андрій Миколайович

 

Головуючий: Сорокін Валерій Євгенович – голова ради підприємців при Сумській обласній державній адміністрації.

 

Порядок денний:

 

Вступне слово: Сорокін Валерій Євгенович – голова ради підприємців при     Сумській обласній державній адміністрації.

 

Вітальне слово: заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Яговдик Ігор Олександрович.

 

1. Розгляд плану розробки проекту Програми підтримки малого та середнього підприємництва на 2013-2015 роки.

 

2. Обговорення проблемних питань для суб’єктів господарювання при взаємодії з контролюючими органами системи УМВС та податкової служби.

 

3. Проінформування бізнес спільноти щодо проведення в області щорічного конкурсу «Кращий підприємець 2012 року» та подання кандидатур на погодження.

 

4.Інформація про проведення в області 6 міжрегіонального Миропільського  ярмарку та регіонального етапу конкурсу "Сто кращих товарів України"

5.Ознайомлення з пропозицією члена ради Мартиненко В.О. щодо створення у рамках Ради підприємців при Сумській ОДА робочих груп за напрямками та по галузях.

Вирішили:

1. Надати до 1.09.2012р. пропозиції до проекту Програми підтримки малого та середнього підприємництва на 2013-2015 рокиу Сумській області.

2.При розробці Програми підтримки малого та середнього підприємництва на 2013-2015 роки у Сумській області головному управлінню економіки Сумської ОДА врахувати пропозиції Коаліції МСБ Сумської області.

3. Головному управлінню економіки Сумської ОДА взяти під контроль організацію роботи Центру надання адміністративних послуг у місті Суми.

4. Щомісяця проводити моніторинг діяльності ЦНАП у м. Суми і інформувати раду підприємців щодо отриманих результатів /Лежненко А.А./.

5. Рекомендувати РДА Сумської області ввести до штатного розпису мінімально по 2 державних реєстратора у зв’язку з неможливістю покладати обов’язки на інших посадових осіб.

6. Управлінню державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Сумській області проінформувати раду підприємців про результати перевірки фізичної особи - підприємця Гресь І.П. (Буринський район) за листом № 4/1509 від 17.04.2012р. щодо здійснення контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, наявності ліцензій.

7. Рекомендувати УДСБЕЗ УМВС України в Сумській області, державній податковій службі у Сумській області систематично проводити семінари для суб’єктів господарювання з питань роз’яснення та дотримання вимог чинного законодавства.

8. Підтримати пропозиції щодо проведення в області щорічного конкурсу «Кращий підприємець 2012 року»,організувати подання кандидатур на погодженнята провести 22 серпня робоче засідання ради.

9. Підтримати проведення в області 6 міжрегіонального Миропільського ярмарку та регіонального етапу конкурсу "Сто кращих товарів України".

10. Прийнятидо відома і опрацювати пропозицію члена ради Мартиненко В.О. щодо створення у рамках Ради підприємців при Сумській ОДА робочих груп за напрямками та по галузям.

11. Запросити на наступне засідання ради підприємців представників Державної інспекції архітектурно – будівельного контролю та Державної екологічної інспекції у Сумській області.

12.Засідання Ради підприємців при облдержадміністрації провести
(29 -30) серпня п. р.

 

 

Голова                                                                                      В.Є.Сорокін

 

 

 

Секретар                                                                                  А.А. Лежненко